Reference

Důvěřovat, ale prověřovat, zní staré přísloví. Proto jsme pro Vás připravili tuto stránku, kde nám můžete napsat své reference.

Můžete se tady ale také dočíst, co o nás naši zákazníci píší a jaké s námi mají zkušenosti.

Kontaktovat nás můžete pomocí emailu, jazykovaskola@smartclass.cz nebo na tel. +420 602 556 840.

27 thoughts on “Reference

 1. S kurzem angličtiny jsem velice spokojen. Přátelská atmosféra, individuální přístup. Vřele doporučuji.

  (individuální kurz anglického jazyka)

  1. Velice kladne hodnotim individualni pristup a ochotu vyjit vstric. Lektori jsou velmi prijemni a je radost tuto skolu navstevovat. Vsem vrele doporucuji.

   (individuální kurz anglického jazyka)

  2. S kurzem jsem velice spokojená lektoři mají zlatou trpělivost se začátečníky doporučuji

   (individuální kurz anglického jazyka)

 2. Velice kladně hodnotím individuální přístup, ochotu vyjít vstříc, rodinná atmosféra.
  Možnost online individuálního kurzu přes Skype
  Vyučující je ochoten pomoci nad rámec povinných záležitostí. Určitě bych školu doporučila všem ostatním.

  (individuální kurz anglického jazyka)

  1. Jsem velmi spokojena s hodinami angličtiny. Individuální přístup vždy vyjdou vstříc za jakékoli situace. Uděláte velké pokroky určitě doporučuji.

   (individuální kurz anglického jazyka)

 3. S výukou AJ jsem velmi spokojená. Individuální přístup a vyučující kdykoliv přizpůsobí výuku tak, jak to potřebuji. Školu určitě doporučuji.
  (individuální výuka anglického jazyka)

 4. Jako nastávající maminka jsem využila dostatek volného času k sebevzdělávání v jazycích, konkrétně anglickém. A nemohla jsem si vybrat lépe. Díky přátelskému přístupu lektorky se necítíte jak na lekci angličtiny, ale na příjemném “pokecu”. Nenásilnou formou si tak rozšiřujete svou slovní zásobu a řadou cvičení rozvíjíte i znalosti gramatiky. S tímhle přístupem se velice lehce zbavíte nálepky “věčný začátečník”. Můžu jen vřele doporučit.
  (individuální kurz anglického jazyka)

 5. Chodím do kurzu už dva roky a mohu vám říct, že jsem nadmíru spokojená. Vyučující jsou velmi příjemní a kdykoliv vám vyjdou vstříc. Také je tu možnost lekcí přes Skype. Kurz vřele doporučuji.
  (individuální výuka anglického jazyka)

 6. Kurz určitě doporučuji. Je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší angličtináře. Vyučující jsou příjemní a přátelští, zároveň si ale dávají záležet na výuce, abyste si z každé hodiny odnesli co nejvíce. Já osobně jsem byla s kurzem maximálně spokojená a jsem ráda, že jsem se mohla učit angličtinu právě s nimi.
  (individuální kurz anglického jazyka)

 7. Hodiny probihaji na vysoké urovni,ve velmi příjemném a pratelskem duchu.jednoznacne doporučuji,paní lektorka me toho mnoho naučila a posunula dale. 🙂
  (individuální kurz anglického jazyka)

  1. Individuální kurz anglického jazyka navštěvuji již druhým rokem, hodiny jsou vedeny profesionálně, jsem velmi spokojená s náplní kurzu. Oceňuji také to, že se vyučující dokáže přizpůsobit ind. požadavkům nejen ve výuce, ale i případným potřebám vyučovaného.
   (individuální kurz anglického jazyka)

   1. S výukou angličtiny jsem byla velmi spokojená, vyučující jsou přátelští a příjemní. Mohu jen doporučit.
    (individuální kurz anglického jazyka)

    1. S výukou AJ i NJ jsem velmi spokojen. Kladně hodnotím také individuální přístup a přátelskou atmosféru. Mohu jen doporučit.
     (individuální výuka anglického a německého jazyka)

 8. Kurz angličtiny mi opravdu pomohl z dobré (3) na výbornou (1)
  Velice doporučuji jak malým tak velkým .
  (individuální kurz anglického jazyka)

 9. S výukou německého jazyka jsem velmi spokojen. Paní lektorka je velmi příjemná a trpělivá. Vždy je možnost domluvit se na změně termínu vyučovací hodiny. Možnost výuky přes Skype mě velmi vyhovuje.
  ( individuální kurz německého jazyka)

 10. Výuka anglického jazyka s lektorem Petrem
  Profesionalita, skvělý přístup, příjemná atmosféra. Při výuce čas rychle utíká a ani se nenadějete a je konec. Lekce nejsou nikdy nudné, střídá se konverzace s gramatikou, čemu nerozumíte, je srozumitelně vysvětleno. Pokud by někdo z Vás chtěl v budoucnu začít s výukou angličtiny nebo němčiny, mohu jen doporučit.
  PS: Dcera docházela na němčinu k lektorce Martině a nemohla si ji vynachválit. Pokroky byly znatelné!!!

  Děkuji za vše 🙂

  (individuální výuka anglického jazyka)

 11. Navštěvuji individuální kurz angličtiny spolu s kolegou. Přístup lektora Petra je úžasný, neboť lekce přizpůsobuje našim požadavkům a to nejen výuku samotnou, ale i čas výuky. Hodiny probíhají velmi zajímavou a zároveň i zábavnou formou. Nejvíce však na něm obdivuji jeho velikou trpělivost ?.

  (individuální výuka anglického jazyka)

 12. Dobry den,
  dekuji tymu za zprostredkovani NJ s pani Tynou. Jsem moc spokojena, jelikoz behem 5 mesicu jsem si zopakovala gramatiku a probrala vice nez 12 temat, moznych byti u zkousek.
  Dekuji Vam za spolehlivost, za profesionalism a ochotu.
  DOPORUCUJI tuto skolu.

  Kristyna

  (individuální výuka německého jazyka)

 13. S elektronickou formou výuky jsem nadprůměrně spokojen. Paní lektorka je velmi vstřícná a flexibilní co se týče plánování hodin. Tvorba výuky je velmi zajímavá a sympatická jak pro dospělé tak i pro studenty. Mohu vřele doporučit. Děkuji paní Martině za trpělivost.
  (individuální výuka německého jazyka)

 14. Navštěvuji kurz angličtiny. Přístup manželů Fialových je na velmi profesionální úrovni a to i v dnešní nelehké době, kdy jsou lekce vedeny přes SKYPE. Na všech jazycích je nejtěžší začít mluvit a to se oba lektoři snaží dokonale člověka rozmluvit a to má aspoň pro mě velký význam. Tato škola mi vyhovuje i z důvodu lidského přístupu, když člověk nemá čas, může si domluvit jiný termín lekce.
  Bez opomenutí by neměla zůstat i cena lekce, která je velice příznivá.
  Tuto školu mohu jen doporučit

  (individuální výuka anglického jazyka)

 15. Lektorka má náplň hodiny vždy perfektně připravenou, v hodině neexistují žádná hluchá místa a výuka má spád, vitalitu a různorodost. Zároveň velmi pružně reaguje na mé konkrétní aktuální požadavky ohledně zaměření výuky. Hodnotím velmi kladně. Pracuji v oblasti vzdělávání dospělých a díky tomu jsem se setkala se spoustou různých lektorů, tak si dovolím hodnotit zkušeným okem. Paní Fialová patří mezi ty nejlepší, které jsem kdy potkala.

  (individuální výuka anglického jazyka)

 16. S kurzem jsme velice spokojena. Hodina je pokaždé efektivní. A vždy přátelská atmosféra. Vřele doporučuji. 🙂

  (individuální výuka anglického jazyka)

 17. S výukou a s paní lektorkou jsme velmi spokojeni. Dcera se rozhodla pro výuku přes Skype a vše krásně funguje.
  Hodnocení dcery: Naučila jsem se o dost víc než ve škole, paní lektorka je hrozně milá a má se mnou trpělivost . Když mi něco nejde, tak se tomu věnujeme, dokud to nepochopím. Za krátkou dobu vidím ten velký rozdíl, že už teď mluvím víc plynule a nedělám tolik chyb.
  Můžeme jen doporučit.

  (individuální výuka anglického jazyka)

 18. S individuálním kurzem angličtiny jsme velmi spokojeni. Lektor je vždy velmi vstřícný, milý a trpělivý,
  se skvělým přístupem k výuce. Spojení přes Skyp je vždy v pořádku a v případě nutnosti není nikdy problém změnit již předem naplánovanou hodinu.
  Pokroky jsou viditelné.
  Vřele doporučujeme.

 19. Dobrý den,
  Vřele doporučuji tento kurz angličtiny, skvělý přístup pana učitele. Naučí a vysvětlí.

 20. S kurzem angličtiny jsem velmi spokojená a vřele doporučuji všem. Výuka probíhá přes skype a funguje to bez problému. Učitel je hodný a hlavně trpělivý ☺️. Naučí a vysvětlil. Tento kurz mi dal hodně.

 21. Vřele doporučuji! Mé děti angličtina velice bavila, na každou hodinu se tešily a za jeden rok udělaly takový pokrok, že zvládly bez problémů přestup do bilingvní třídy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *