Online Kurzy

Online Kurzy

Individuální online kurz je nejefektivnější styl výuky, kdy se lektor věnuje pouze jednomu studentovi (tzv. one-to-one výuka), popř. dvěma studentům. Kurz je ideálním řešením pro studenty, kterým z nějakého důvodu nevyhovují skupinové kurzy a kteří si raději sami určují čas a tempo výuky podle svých možností a dovedností.

Individuální kurz probíhá online metodami  (např. Skype, messenger, whatsapp). Tento styl výuky se stává po celém světě stále více oblíbeným, protože s sebou přináší výhody. Nemusíte za výukou nikam dojíždět, učíte se na dálku z pohodlí Vašeho domova či kanceláře, a tím je spojená výrazná úspora času, což jistě hlavně ocení časově vytížení studenti.

Na základě domluvy s lektorem si studenti sami volí čas, intenzitu a požadavky studia (např. zaměření se na konverzaci, procvičování gramatiky, příprava ke zkouškám, atd.). Obsah kurzu můžeme přizpůsobit podle Vašich momentálních potřeb.

Jazykové úrovně:

Kurz je vodný pro všechny jazykové úrovně (začátečníci až pokročilí) a lze zahájit kdykoliv během roku.

Lektor:

Student si může zvolit výuku s českým lektorem nebo rodilým mluvčím.

Délka 

individuální hodiny je 60 min. nebo 90min.

Cena:

Cena se odvíjí podle počtu předplacených lekcí. U individuální výuky se předplácí 5 a více lekcí. Vyberte si balíček lekcí v kompletním ceníku.

Přihlášení do kurzu:

Přihlásit se do kurzu lze kdykoliv během roku. Pro přihlášení na kurz nás, prosím, kontaktujte na email info@pema-smart.cz nebo jazykovaskola@smartclass.cz.

online kurzy