Firemní kurzy

Firemní jazykové kurzy anglického, německého a ruského jazyka:

Chtěli byste své  zaměstnance naučit základům cizího jazyka nebo zlepšit jejich jazykové znalosti? Jazykové znalosti zaměstnanců jsou v dnešní době nezbytnostní a pro každou firmu velkým přínosem. Jazyková škola Smartclass Vám nabízí kvalitní firemní jazykové kurzy anglického, německého a ruského jazyka, se kterými je možné začít kdykoliv během roku. Vyjdeme Vám vstříc a program výuky přizpůsobíme přímo Vašim požadavkům. Stačí nás kdykoli kontaktovat a my se pokusíme udělat vše pro Vaši spokojenost.

Naše kurzy jsou flexibilní a výukové programy jsou individuální. Celkové zaměření kurzu se přizpůsobuje aktuálním požadavkům. Díky našim kurzům se Vám zlepší možnost dosáhnout osobního i profesního růstu. Náš lektor se Vám bude snažit doporučit vhodnou doplňkovou literaturu a výukové programy, popř. webové stránky, které Vám pomohou dosáhnout zlepšení v jednotlivých oblastech.

Firemní kurzy probíhají individuálně (1-2 studenti) nebo v malých skupinkách (3-6 studentů) v našich učebních prostorách, Vaší firmě, popř. online metodou (např. Skype, messenger, whatsapp). 

Nabízíme obecně zaměřené kurzy od začátečníků až po pokročilé, konverzační kurzy či odborně zaměřené kurzy na míru. Kvalitní a zkušený lektorský tým a rozmanitost výukových materiálů jsou samozřejmostí. Kromě jazykových kurzů také provádíme přezkoušení zaměstnanců a jejich následné zařazení do skupin podle úrovní (A1 až C2).

Délka vyučovací hodiny je 60 min. nebo 90min.

Intenzita a četnost vyučovacích hodin je dle domluvy, minimálně 1x týdně. Pro dobré výsledky však doporučujeme navštěvovat lekce aspoň 2x týdně.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou. Reference našich klientů naleznete v sekci reference.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Pro cenovou nabídku a objednání výuky nás, prosím, můžete kontaktovat emailem na jazykovaskola@smartclass.cz nebo na tel. čísle 602 556 840 nebo 731 042 552.