Kurz anglického jazyka – konverzace – středně pokročilí 1 – Brušperk

Jazyk:angličtinaDen:pondělí
Vstupní úroveň:středně pokročilíČas:10.30-11.30
nebo
17:45 – 18:45
Místo:Dr. Martínka 193, BrušperkTermín:13.9. 2021 – 17.1. 2022
Kapacita:3 – 5 studentůPočet lekcí:17 x 60 min.

Pro koho je kurz určen a co se zde naučím:

Kurz anglického jazyka je určen pro středně pokročilé studenty, kteří se angličtině už nějaký čas věnují, znají různá gramatická pravidla a slovní zásobu. Rádi by si zlepšili své komunikativní dovednosti.

V kurzu se probírají různá konverzační témata podle potřeb studentů. Důraz je kladen na konverzaci v různých životních situacích, aby studenti v angličtině překonali strach z mluvení a konečně se rozmluvili. Kromě toho se kurz zaměřuje na slovní zásobu a její užití v praxi. Gramatika se vysvětluje ojediněle, podle potřeb studentů.

Kurz probíhá s ohledem na větší účinnost a kvalitu výuky v malých skupinkách a v celkovém počtu 17 hodin (60min). Můžete si vybrat dopolední nebo odpolední variantu.

Učebnice:

Výhodou je, že si nemusíte kupovat žádné učebnice. V kurzu se užívají materiály, které pro studenty zajistí lektor.

Lektor:

Kurz vyučují kvalifikovaní čeští lektoři, kteří mají bohaté zkušenosti s výukou dětí a dospělých, mají přátelský přístup ke studentům a trpělivost. Lektoři využívají k výuce nejen moderní učebnice, ale i doplňující výukové materiály z neustále se rozrůstající školní knihovny. K dispozici jsou kvalitní technické pomůcky jako video, DVD, hifi věže či PC.

Cena kurzu:

  • 2549 Kč  (1 semestr: září – leden)
  • 4999Kč  (2 semestry: září – červen)

Přihlášení do kurzu:

Pro přihlášení na kurz nás, prosím, kontaktujte na email info@pema-smart.cz nebo jazykovaskola@smartclass.cz.