Kurz anglického jazyka – začátečníci 2 – Ostrava

Jazyk:angličtinaDen:čtvrtek
Vstupní úroveň:začátečníkČas:8:00 – 9:00
nebo
16:00-17:00
Místo:Hasičská 550/50, OstravaTermín:11.2. 2021 – 3.6. 2021
Kapacita:3 – 6 studentůPočet lekcí:17 x 60 min.

Pro koho je kurz určen a co se zde naučím:

Kurz navazuje na Kurz anglického jazyka – začátečníci 1 a je určen pro studenty začátečníky, kteří už však mají několik anglických lekcí za sebou.

V kurzu se probírají základy anglické gramatiky, osvojuje se slovní zásoba nejdůležitějších slovíček a frází. Kromě toho je důraz kladen na konverzaci v různých životních situacích.

Kurz probíhá s ohledem na větší účinnost a kvalitu výuky v malých skupinkách a v celkovém počtu 17 hodin (60min).

Učebnice:

English File Third Edition Elementary + volné materiály

Hlavní učebnicí v kurzu je English File Third Edition Elementary, ve které se bude navazovat na učivo kurzu anglického jazyka – začátečníci 1. Další doplňkové materiály zajistí lektor.

Učebnice není v ceně kurzu. Můžete si ji zajistit sami nebo nám, prosím, napište poznámku do objednávky a my ji pro Vás rádi připravíme na první lekci. 

Lektor:

Kurz vyučují kvalifikovaní čeští lektoři, kteří mají bohaté zkušenosti s výukou dětí a dospělých, mají přátelský přístup ke studentům a trpělivost. Lektoři využívají k výuce nejen moderní učebnice, ale i doplňující výukové materiály z neustále se rozrůstající školní knihovny. K dispozici jsou kvalitní technické pomůcky jako video, DVD, hifi věže či PC.

Cena kurzu:

2549Kč  (1 semestr: únor – červen)

Přihlášení do kurzu:

Pro přihlášení na kurz nás, prosím, kontaktujte na email info@pema-smart.cz nebo jazykovaskola@smartclass.cz.